אופטיקה פוקוס

מיתוג אופטיקה פוקוס מתמקדת בשפה החזותית בעיקר במקצועיות הגבוהה של העסק, הנגישות וההבנה לצרכי הלקוח. ובנוסף התאמה לקהל יעד של אנשים שמחפשים משקפיים מקצועיות ואיכותיות, וכשמדובר בבריאות העיניים הם לא מוכנים להתפשר…

בנוסף, כחלק מהמיתוג של "אופטיקה פוקוס" הביאו לכם עוד משהו קטן מעבר לים, משהו שקשה למצוא אותה בישראל התזזיתית: שירות, סרוויס! שהמשמעות שלו היא מחויבות מלאה ללקוח, מחויבים להקשיב לצורכי הלקוח עד הסוף ולתת את השירות המקסימלי שמגיע לו – בדיוק כמו בארה"ב. כי אנחנו מאמינים שהמקצועיות היא לא על חשבון השירות. תפקחו עיניים ובואו לראות מה זה מקצועיות ושירות.

כל פרויקט מחדש אתה מצליח להפתיע אותי ולקלוע ישירות למטרה, אין עליך, אתה אלוף!

פאר ספרים ויודאיקה

אני חייב לציין שהמקצועיות שלכם זה ברמה שלא הכרתי, ושירות אישי מכל הלב, בהחלט אמליץ עליכם לחבריי

אש ביטחון

מדובר באישיות מיוחדת שמשלבת מקצועיות ברמה גבוהה בשירות

הרב נח וינברג

אני לא יודע מאיפה להתחיל, מהמקצועיות, היצירתיות, או השירות. ולסיכום אני מאוד מרוצים מהעבודות שקיבלנו. כי כשהמקצועיות והשירות נפגשים יחד אין יותר מזה!!!

יוסף לוי

מדהים אותנו לראות את רף השירות הגבוה, להיות כל כך קשוב וערני לצרכי הלקוח. ומשקיע זמן רב כדי שלהקוח יצא מרוצה מכל הבחינות… תודה רבה, וממליץ בחום!

מכון "מתיקות התורה"

אנו מרגישים גאווה כששואלים אותנו מי מעצב לנו פרסומות כל כך יפות ומוצלחות. אנחנו משוכנעים שאין מה לחפש במקום אחר, מרוצים מאוד מהמקצועיות והשירות המעולה!

תודה רבה רבה על הכל!

גלבך
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
phone
צור קשר
צור קשר
השאירו פרטים והזניקו את העסק שלכם קדימה
כל הזכויות שמורות לתפיסת עומק
דילוג לתוכן