בול פגיעה! לא מבזבזים תחמושת
בול פגיעה

במלחמה כמו במלחמה, כשמטוסי חיל האוויר חג מעל שמי האויב ומטיל פצצות, עליו לדייק להנחית אותם על מטרות ברורות שהוגדרו מראש. כי כשיורים ללא אבחנה, עלולים לפגוע במטרות מיותרות או לא נכונות, ולהרוס דברים שלא חשבנו עליהם, ולגרום יותר נזק מאשר תועלת.

מיקוד מטרה בפרסום

השוק העסקי דומה מאוד לשדה קרב. כשמנהלים מערכה על דעת קהל, ומאבק עיקש על כל לקוח. אבל כדי להצליח במלחמה, נדרש לנקוט בטקטיקות של מלחמה.
המסרים המשוננים שמועברים בפרסום, בין על ידי ויז'ואל ובין על ידי מלל. צריכים לעבור ליטוש וסינון ברמה גבוהה, כדי שאכן נצליח להעביר את המסרים הנכונים בצורה טובה קולעת ומוצלחת.
אם חלילה נפזר מסרים מבלי עיון מעמיק בהשלכות המסר, לא רק שאנו עלולים לפספס את המסר והערכים שרצינו להסביר ללקוחות, אלא שאנו עלולים להימצא במצב שאנחנו יורים לעצמנו ברגליים, ולפגוע במטרות שעלולות להזיק לנו נזק בלתי הפיך!
* * *
ובאמת איך נוכל לוודא שאנחנו מעבירים את המסרים בצורה טובה מועילה ולא מזיקה? על ידי שנתחיל באסטרטגיה טובה. וניצמד במדויק לבריף שהוגדר מראש. וזאת כמובן בהקפדה על קופירייטינג [כתיבה שיווקית] מקצועי, וקריאייטיב [עיצוב] קולע, שיובילו אותנו בעזרת השם ליעד הנכון ולהשגת המטרות.
מטרות הקופירייטינג והקריאייטיב נועדו בדיוק בשביל זה, להעביר את המסר בצורה הכי טובה, ומבלי לבזבז אנרגיה ומצלצלין עבור מסרים שלא יבילו אותנו לשום מקום, ואף לפגוע חלילה במטרות שעלולות להזיק לנו בשיווק המוצר ו/או קידום העסק.
אז שיהיה בהצלחה!

 

תגיות: תפיסת עומק, פרסום, יעדים, מטרות

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
גרפיקה, תפיסת עומק
קציר אביב תשפ"ד

הצצה מרגשת על פס היצור של תפיסת עומק | דוגמאות של קמפיינים פרסומיים, מיתוגים, ועיצובים שונים

שם לעסק, מיתוג, לוגו, פוסט,
ויקרא שמו בביזנס // איך בוחרים שם לעסק?

האם שם של עסק חייב לבטא משמעות? תתכוננו להיות בהלם!

סטטוס ווצאפ חרדי, פרסום בסטטוס,
פרסום בסטטוס עובד?

האם לפרסם בסטטוס? ואיך עושים את זה נכון?

phone
צור קשר
צור קשר
השאירו פרטים והזניקו את העסק שלכם קדימה
כל הזכויות שמורות לתפיסת עומק
דילוג לתוכן